Sale!

Rvb Lab Eyebrow Cream Liner

L2000

Krem për konturimin e vetullave.

4 ml

 

 

 

 

PËRSHKRIMI

Konturues i vetullave që definon, plotëson, saktëson formën e vetullave.

– Kremi xhel është mjaft i lehtë në aplikim.
– Tekstura e lehtë ju lejon të krijoni një look sa intensiv aq edhe natyral.
– Rezistent ndaj ujit, zgjat në kohë, i qëndrueshëm ndaj pluhurit dhe thahet shpejt.

Përdorimi:

Merrni sasinë e kremit të dëshiruar nëpërmjet furçës përkatëse dhe skiconi vetullën butësisht derisa të arrini formën e dëshiruar.

 

Additional information

Ngjyra

21, 22, 23

Ju gjithashtu mund të pëlqeni...