Showing 1–16 of 76 results

Sale!

Avene-Hydrance Intense Rehydrating Serum

L4200 L3360

Avene Hydrance Serum Intensiv Hidratues rekomandohet në hidratimin në thellësi për të gjithë tipet e lëkurave edhe ato më të ndjeshmet. Ideale për lëkurat e dehidratuara, të ashpra, kjo formulë përmban një kompleks të patentuar Cohederm e cila: Rihidraton intensivisht lëkurën dhe e forcon atë. Zbut lëkurën duke rikrijuar rezervat natyrale të ujit. Rezultati Vijat e holla të dehidratimit zbuten. Lëkura është e hidratuar, më e butë dhe e qetë. Jo komedogjenike.
Udhëzime mbi përdorimin Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte, vetëm ose para kremit tuaj ditor.

Bionike- Defence My Age Intensive Renewing Serum 30 ml

L4300

Serum  me efekt te fuqishem antirrudhe , perdoret  para aplikimit te kremit antirrudhe per te rritur efektin e ketij te fundit.

Ka një teksture të lemuar, fluide dhe një aromë delikate lule-detare. Bazuar në Kompleksin “Resilience Skin”. Serumi eshte i pasur  me ekstraktin e arganit  për të rritur efektet e produkteve të tjera te aplikuara ne fytyre (produkte dite ose nate). Kontrollon tharjen  e lëkurës, humbjen e shkelqimit, rrit elasticitetin dhe e ben lekuren me kompakte . Shoqerohet me kremin e dites ose kremin e nates per nje efektivitet me te larte .

Bionike- Defence Xage Eye Lift

L2600

Serum  per zonen e syve, kunder rrudhave, me efekt lifting. Lufton gjithashtu, qeset dhe rrathet e zinj te krijuaj poshte syve. I pershtatshem per te gjitha tipet e lekurave . Testuar oftamologjikisht.

Bionike- Defence Xage Skinergy

L4350

Serum  kunder rrudhave , me nje tekture te lehte, te lemuar, qe perthithet lehtesisht nga lekura. Stimulon rigjenerimin qelizor duke luftuar keshtu edhe  rrudhat me te thella. Permban perqindje te larte te kompleksit “Rejuvanate SGF ™”.

Derma E- Vitamin C Concetrated Serum

L3900

Serum i koncentruar me absorbim të shpejtë dhe veprim të thellë që forcon kolagjenin, duke minimizuar pamjen e rrudhave dhe duke përmirësuar tonin e pabarabartë të lëkurës.

  • Acidi Hialuronik, hidratuesi intensiv + C që nuk oksidohet, punojnë së bashku për të mbrojtur lëkurën nga streset mjedisore, duke ndihmuar në parandalimin e shenjave të plakjes.
  • Aloe vera zbutëse dhe E hidratojnë për lëkurë të rinuar thellësisht.

Dermastir- Twister Conezyme Q10

L9520

Serum antimoshe ne forme kapsule njeperdorimeshe me koenzime Q10 per fytyren .

Veprim antioksidant dhe energjizues I lekures..

Perberesit: Koenzime Q10

Permban 50 Twisters