Showing 1–16 of 35 results

Olivos- Activated Charcoal Olive Oil Soap 125 gr

L630

Eliksiri i ndezur, sapuni i aktivizuar me karburant Olivos tërheq papastërtitë dhe toksinat jashtë lëkurës, duke ndihmuar në lehtësimin e akneve dhe problemeve të tjera të lëkurës. Për tu aktivizuar, qymyrguri kalon përmes një procesi të aktivizimit të avullit me temperaturë të lartë. Ky proces rrit sipërfaqen e tij, gjë që rrit aftësinë e qymyrgurit për të thithur dhe filtruar. Kjo e bën qymyrin e aktivizuar zgjedhjen e duhur për përdorime mjekësore dhe kozmetike. Ndiqni sapunin me famë botërore të aktivizuar me qymyr, i cili kontrollon vajin e fytyrës. I përshtatshëm për çdo lloj lëkure, Sapuni i Qymyr aktivizuar zvogëlon madhësinë e poreve, pastron lëkurën dhe heq qelizat e vdekura të lëkurës ndërsa siguron lëkurë të përsosur. Qymyr druri ka cilësinë për ta bërë lëkurën më të fortë dhe të shtrënguar me një ritëm të shpejtë dhe madje pastron shenjat e fytyrës që vijnë nga puçrrat.
Sapuni i aktivizuar me karburant Olivos nxjerr vajin e tepërt nga lëkura me vaj, nga ana tjetër, falë kombinimit të tij me 100% vaj ulliri ekstra të virgjër, ajo gjithashtu moisturizes dhe ushqen lëkurën e thatë. Trajton në mënyrë efektive alergjitë e lëkurës dhe skuqjen e saj. Për më tepër, është gjithashtu i përshtatshëm për llojin e ndjeshëm të lëkurës. Trajton në mënyrë efektive alergjitë e lëkurës dhe skuqjen në fytyrë, si dhe pastron njollat ​​e lëkurës.

Olivos- Baby Body Soap 100 gr

L500

Sapuni i Baby Body ofron funksione hidratuese, të pasura me lesh dhe pastrim të butë me vajin e saj ulliri ekstra të virgjër 100%. Prodhuar me vaj ulliri të pastër nga rajoni i Edremit, sapuni i Baby Body përgatit fëmijën për një gjumë të qetë falë aromës së saj relaksuese dhe përbërësve të butë. Për trupin e foshnjës, është veçanërisht e rëndësishme të përdorni një sapun shumë të butë. Sapuni i Trupit të Foshnjës me përbërës krejtësisht natyral pastron shumë butësisht lëkurën e ndjeshme të foshnjës dhe parandalon tharjen e lëkurës duke ruajtur ekuilibrin natyror të lagështisë. Formula e tij nuk përmban aditivë për t’u ngjyrosur, alkool, agjentë kimikë për shkumës ose forcim, yndyrë të kafshëve ose derivatet e saj. Në përputhje me nivelet e pH të lëkurës së foshnjës dhe hypoallergenic. Testuar dermatologjikisht. Me dizajn të veçantë të sapunit të punuar me dorë së bashku me litar natyral të punuar me dorë brenda, sapuni Baby Body ofron përdorim të lehtë higjeno-sapun për trupin e foshnjës.

Olivos- Bal Polen Olive Oil Soap 150 gr

L740

Sapuni i polenit të mjaltit konsiderohet një dhuratë shumë efektive e natyrës për shkak të shumë pronave; do ta mbajë lëkurën të pastër dhe të pastër. Një proteinë e bërë nga bletët po i jep mjaltit fuqinë e saj shëruese. Përfitimet e sapunit të polenit Honey sigurojnë efekte të ngjashme për lëkurën, duke e ndihmuar atë ta mbajë atë pa baktere dhe duke pastruar papastërtitë. Përbërësi më i lartë i mjaltit me cilësi më të lartë me veti shëruese unike e bën sapunin e polenit të mjaltit në një kuti acetate një vërtet përvojë për trupin, fytyrën dhe flokët tuaj. Poleni, përveç përbërësit të mjaltit forcon dhe dyfishon vetitë e sapunit. Njëherë mjalti ishte pronë e familjes mbretërore vetëm. Për shembull, Kleopatra gjithmonë lahej në mjaltë. Një Mbretëreshë Angleze e përdori atë në flokët e saj për ta mbajtur atë të shëndetshëm, të qetë dhe me shkëlqim. Kështu që me sapunin Honey & Pollen, do ta ndjeni lëkurën tuaj super të butë, me shkëlqim dhe të freskët gjatë gjithë kohës.

Olivos- Camel Milk 150 Gr

L600

 Olivos është krenar që ju ofron një sapun të qumështit të punuar me dorë të pastër dhe të shëndetshme në një qese të veçantë. Ju gjithmonë mund të bartni sapunin tuaj të qumështit të deveve kudo me vete në qeskën e tij origjinale natyrore. Qumështi Olivos Camel është një burim natyror i acideve alfa-hidroksid, i cili është i njohur për rigjenerimin e shëndetshëm të qelizave. Sapuni i qumështit Olivos Camel punon për zbutjen e lëkurës, duke e mbajtur atë të përsosur, si dhe për të shëruar rrudhat dhe shenjat. Sapuni i deves zvogëlon shenjat e plakjes ndërsa mbron dhe ruan lëkurën e shëndetshme. Qumështi i devesë përmban vitamina të A, B1, B2, B12, D dhe karoten, i cili mbron lëkurën nga dëmtimet e diellit dhe problemet e lëkurës. Për shekuj me radhë, sapuni i qumështit të deveve përdoret si një antiseptik natyral. Sapuni i qumështit Olivos Camel siguron përvojë luksoze dhe të shëndetshme të pastrimit, gjithashtu lagështon lëkurën dhe absorbohet lehtësisht pa e lënë lëkurën të ndjehet ngjitës ose i yndyrshëm. Ai gjithashtu nxjerr lëkurën, kështu që ju mund të vëreni që qelizat e vdekura të lëkurës hiqen në kohën e parë që e përdorni. Përbërja e saj e jashtëzakonshme jep veti hidratuese, të fortë dhe zbutëse, të përforcuar me 100% vaj ulliri shtesë të virgjër. Sapuni i qumështit të devesë parandalon shfaqjen e linjave të imëta dhe rrudhave. Mund të përdoret në trup, fytyrë dhe flokë. Shtoni sapunin e qumështit Olivos Camel në rutinën tuaj të përditshme të bukurisë për lëkurë të shëndetshme dhe lëkurë gjithmonë të ndezur.

Olivos- Charcoal Coconut Liquid Soap 450 ml

L970

Sapuni i lëngshëm i arrës së kokosit me vaj ulliri Olivos konsiderohet një dhuratë shumë e efektshme e natyrës sepse me shumë veti natyrore; do ta mbajë lëkurën të pastër dhe të pastër që nga përdorimi i parë. aktivizuar
Qymyr druri ka cilësinë për ta bërë lëkurën më të fortë dhe të shtrënguar ndërsa zhvishem në lëkurë. Për tu bërë “Aktivizohet”, qymyr druri kalon përmes një procesi të aktivizimit të avullit me temperaturë të lartë. Ky proces rrit sipërfaqen e saj, gjë që rrit aftësinë e qymyrgurit për të absorbuar dhe filtruar. Kjo e bën qymyr i aktivizuar zgjedhja e duhur për përdorime mjekësore dhe kozmetike për pastrimin natyral të lëkurës.Konota ka përmbajtje të lartë të yndyrnave dhe acide yndyrore të tepërta, prandaj kjo sapun i lëngshëm është bestoption për të rimbushur lagështinë e lëkurës. Me antioksidantin e fuqishëm të Vitaminës E, arrë kokosi ndihmon për të mbroni qelizat e lëkurës ndërsa largoni papastërtitë. Asnjë agjent ngjyrosjeje nuk përdoret sapun. Karakteristikat relaksuese të arrës së kokosit shfaqen si një mundësi e shkëlqyeshme për të pastruar lëkurën butësisht pa e irrituar atë nga përdorimi i parë. Vaji i lëngshëm i sapunit dhe aroma luksoze e sapunit të lëngshëm të vajit të ullirit të vajit të ullirit të olivosit ju bën të ndjeheni të freskuar. Vaji i ullirit, qymyrguri dhe arrë kokosi do ju lënë të ndiheni të rigjallëruar. Do t’i lërë duart tuaja të ndjehen të butë dhe të butë. E shkëlqyeshme për të gjitha llojet e lëkurës, ky sapun i lëngshëm ofron veprim të lezetshëm, të butë dhe qetësues në lëkurë menjëherë. Ai eleminon paraqitjet e flakës së njollave në mënyrë efektive. Shtoni sapun të lëngshëm të vajit të ullirit të vajit të ullirit të kokosit Olivos në rutinën tuaj të përditshme për kujdes të shëndetshëm dhe lëkurë gjithmonë të ndezur.

Olivos- Coconut Shea Butter Liquid Soap 450 ml

L970

Olivos është krenar të ju ofrojë vaj ulliri të pastër dhe të freskët sapun të lëngshëm të sheqerit shea. Falë përzierjes së pasur, ndihmon në riparimin e lëkurës dhe me tiparin e saj natyral hidratues, ka erë të qëndrueshme. Së bashku me gjalpin shea dhe kombinimin e arrës së kokosit, kjo sapun ju lë të nuhatni sikur sapo u kthyet nga ishujt tropikalë. Karakteristikat qetësuese të arrës së kokosit shfaqen si një mundësi e shkëlqyeshme për të pastruar lëkurën butësisht pa e irrituar atë nga përdorimi i parë. Kokosit ka përmbajtje të lartë yndyre dhe acide yndyrore të tepërta, prandaj ky sapun i lëngshëm është alternativa më e mirë për të rimbushur lagështirën e lëkurës. Me antioksidantin e fuqishëm të Vitaminës E, arrë kokosi ndihmon në mbrojtjen e qelizave të lëkurës ndërsa largon papastërtitë. Pronë jashtëzakonisht ushqyese e gjalpë shea do të sigurojë hidratues dhe jep butësi të mahnitshme në lëkurë. Përbërja e saj e jashtëzakonshme jep veti hidratuese, të fortë dhe zbutëse, të përforcuar me 100% vaj ulliri shtesë të virgjër. Ajo eliminon shfaqjet e të metave në dorë. Nga përdorimi juaj i parë, do të vini re që lëkura juaj të ndjehet më e butë. I përshtatshëm për heqjen e make-up-it, pastrimin e fytyrës dhe rutinën e përditshme të kujdesit për lëkurën. Shtojini sapun të lëngshëm të vajit të ullirit të vajit të ullirit Olivos në rutinën tuaj të përditshme të bukurisë për një lëkurë të shëndetshme dhe gjithmonë të ndezur.

Olivos- Donkey Milk 150 Gr

L570

Olivos është krenar të ju ofrojë një sapun të qumështit të punuar me dorë të pastër dhe të shëndetshëm në një qese të veçantë. Ju gjithmonë mund të bartni sapunin tuaj të qumështit të gomareve kudo me vete në qeskën e tij origjinale natyrore. Si një forcues i bukurisë, Qumështi i Donkey është përdorur që nga antikiteti egjiptian, si për qëllime kozmetike ashtu edhe për ushqime. Qumështi i gomarit konsiderohet si qumështi i dytë më i afërt me qumështin e gjirit të njeriut i cili është plot me lëndë ushqyese që rinovojnë qelizat e lëkurës dhe luftojnë si një agjent efektiv kundër plakjes. Qumështi i gomarit është i pasur me vitaminë E, aminoacide, vitamina A, B1, B6, C, D, E, Omega 3 dhe 6. Ai përmban sasi të larta të kalciumit, dhe 4 herë më pak yndyrë. Përveç kësaj, ajo përmban natyrisht një retinol që ju ndihmon të dukeni më i ri. Qumështi i gomaricave i cili është i pasur me vitamina, fshin rrudhat e fytyrës, e bën lëkurën më delikate dhe ruan nivelin e lagështisë natyrale të lëkurës tuaj. Qumështi i Donkey Olivos është një rigjenerues natyral dhe i fuqishëm i lëkurës, duke ngadalësuar plakjen duke ndihmuar në shtrëngimin e lëkurës dhe forcimin e poreve. Përbërja e saj e jashtëzakonshme jep veti hidratuese, të fortë dhe zbutëse, të përforcuar me 100% vaj ulliri shtesë të virgjër. Qumështi i gomaricës është një eksfolues i butë dhe një hidratues i fuqishëm. Me përdorim të vazhdueshëm, lëkura juaj do të zbutet dhe zbutet, si dhe do të ndjehen më të fortë dhe më të fortë. Sapuni i qumështit Olivos Donkey, me aromën e tij natyrale elegante është gati të ju dhurojë momentin e paharrueshëm të banjës. Mund të përdoret në trup, fytyrë dhe flokë. Shtoni sapunin e qumështit Olivos Donkey në rutinën tuaj të përditshme të bukurisë për lëkurë të shëndetshme dhe gjithmonë të ndezur.

Olivos- Donkey Milk Liquid Soap 450 ml

L970

Olivos është krenar të ju ofrojë një modë, të pastër dhe të freskët vaj ulliri, gomari, qumësht gomari. Faleminderit për proteina qumësht gomari përmban, ndihmon në riparimin e lëkurës dhe me karakteristikën e saj natyrore hidratuese, atë ka erë të qëndrueshme të qumështit natyral. Qumështi i gomaricës është i pasur me vitaminë E, aminoacide, vitamina A, B1, B6, C, D, E, Omega 3 dhe 6. Ai përmban sasi të larta të kalciumit, dhe 4 herë më pak yndyrë. Përveç kësaj, natyrisht përmban një retinol që ju ndihmon të dukeni më i ri. Qumështi i gomarit i cili është i pasur me vitamina, pastron rrudhat,e bën lëkurën delikate, dhe mban nivelin natyror të lagështirës së lëkurës tuaj. Qumështi i Donkey Olivos është një rigjenerator natyral dhe i fuqishëm i lëkurës, duke ngadalësuar plakjen duke ndihmuar në shtrëngimin e lëkurës dhe forcimin e saj poret. Përbërja e saj e jashtëzakonshme jep veti hidratuese, të fortë dhe zbutëse, të përforcuara me 100% vaj ulliri ekstra të virgjër. Qumështi i gomaricës është një eksfolues i butë dhe një hidratues i fuqishëm. Shtoni sapun të lëngshëm të qumështit Olivos Donkey në rutinën tuaj të përditshme të bukurisë për pamje të shëndetshme dhe gjithmonë lëkura e ndezur. Nga përdorimi juaj i parë, do të vini re që lëkura juaj të ndjehet më e butë.

Olivos- Goat Milk 150 Gr

L530

 Olivos është krenar që ju ofron një sapun të qumështit të Bricjapit të punuar me dorë të pastër dhe të shëndetshëm në një qese të veçantë. Ju gjithmonë mund të bartni sapunin tuaj të qumështit të Bricjapit kudo me vete në qeskën e tij origjinale natyrore. Falë proteinave që qumështi i dhisë përmban, ndihmon në riparimin e lëkurës dhe me karakteristikën e tij natyrore hidratuese, ndihmon në tkurrjen e poreve. Me efektin e tij natyral dhe të veçantë të qërimit, eleminon papastërtitë dhe puçrrat në lëkurë, duke ofruar lëkurë rinore dhe të butë në pamje. Qumështi i dhive është zgjedhje natyrale, superiore dhe e shëndetshme për ju dhe trupin tuaj. Qumështi i dhisë konsiderohet si qumështi më i afërt me qumështin e gjirit të njeriut i cili është plot me lëndë ushqyese që rinovojnë qelizat e lëkurës. Shumë vitamina si A, C, D, E dhe disa B, së bashku me përbërësit e butë, qumështi i dhive Olivos hidraton dhe lejon ushqyesit të hyjnë në lëkurë për të zvogëluar irritimin e lëkurës. Përbërja e saj e jashtëzakonshme jep veti hidratuese, të fortë dhe zbutëse, të përforcuar me 100% vaj ulliri shtesë të virgjër. Sapuni me qumësht Olivos Bricjapi vonon shenjat e plakjes së lëkurës përsëri për shkak të përmbajtjes së tij të lartë të acideve alfa-hidroksil siç është acidi laktik. Acidi laktik ndihmon për të hequr qelizat e vdekura të lëkurës nga lëkura juaj dhe jep pamje më të butë dhe më të freskët. Qumështi i dhive Olivos rrit strukturën e lëkurës në kërkim të mirë me efektin e tij natyral të zhvishem. Mund të përdoret në trup, fytyrë dhe flokë. Shtoni sapunin e qumështit të dhive Olivos në rutinën tuaj të përditshme të bukurisë për lëkurë të shëndetshme dhe gjithmonë të ndezur.

Olivos- Goat Milk Liquid Soap 450 ml

L970

Olivos është krenar t’ju ofrojë sapun të lëngshëm të qumështit të dhisë, të modës, të pastër dhe të freskët. Falë proteinave që qumështi i dhisë përmban, ndihmon në riparimin e lëkurës dhe me karakteristikën e tij natyrore hidratuese, ajo ka erë të qëndrueshme të qumështit natyral. Sapuni i lëngshëm i qumështit të dhisë, i kombinuar me vaj ulliri ekstra të virgjër ndihmon për të hidratuar lëkurën tuaj çdo herë me qetësi të gjatë të lëkurës. Qumështi i dhive është zgjedhje natyrale, superiore dhe e shëndetshme për ju dhe lëkurën tuaj. Qumështi i dhisë konsiderohet si qumështi më i afërt me qumështin e gjirit të njeriut i cili është plot me lëndë ushqyese që rinovojnë qelizat e lëkurës. Shumë vitamina si A, C, D, E dhe disa B, së bashku me përbërësit e butë, qumështi i dhive Olivos hidraton dhe lejon ushqyesit të hyjnë në lëkurë për të zvogëluar irritimin e lëkurës. Përbërja e saj e jashtëzakonshme jep veti hidratuese, të fortë dhe zbutëse, të përforcuar me 100% vaj ulliri shtesë të virgjër. Sapuni i lëngshëm i qumështit Olivos Goat vonon shenjat e plakjes së lëkurës përsëri për shkak të përmbajtjes së tij të lartë të acideve alfa-hidroksil siç është acidi laktik. Acidi laktik ndihmon për të hequr qelizat e vdekura të lëkurës nga lëkura juaj dhe jep pamje më të butë dhe më të freskët. Shtoni sapunin e qumështit të dhive Olivos në rutinën tuaj të përditshme të bukurisë për lëkurë të shëndetshme dhe gjithmonë të ndezur. Ajo eliminon shfaqjet e të metave në dorë. Nga përdorimi juaj i parë, do të vini re që lëkura juaj të ndjehet më e butë. I përshtatshëm për heqjen e make-up-it, pastrimin e fytyrës dhe rutinën e përditshme të kujdesit për lëkurën.

Olivos- Green Tea Liquid Soap 450 ml

L1050

Olivos rikrijoi sapunin me vaj ulliri me famë botërore Caj jeshil. Zbuloni sapun të lëngshëm me vaj ulliri ekstra të virgjër me cilësi të shkëlqyera të paraqitur në shishe elegante. Sapuni i lëngshëm me vaj ulliri natyral ndihmon për të hidratuar lëkurën tuaj çdo herë me qetësi të gjatë të lëkurës. Shtojeni këtë spastrim premium thelbësor në listën tuaj ‘duhet të keni’ për kujdesin tuaj të lëkurës premium. Sapuni i lëngshëm Olivos do t’i lërë duart tuaja të ndjehen të butë dhe të butë që nga përdorimi i parë. E shkëlqyeshme për të gjitha llojet e lëkurës, kjo sapun i lëngshëm ofron një veprim ushqyes, të butë dhe qetësues në lëkurë menjëherë. Ajo eliminon shfaqjet e të metave në dorë. Mbartës i përsosur i make up-it në një mënyrë sa më natyrale që ushqen lëkurën, siguron një detoks efektiv të lëkurës dhe vepron si magjistar i bukurisë kundër plakjes. Ajo siguron një kujdes të përsosur për lëkurën dhe duart tuaja në çdo kohë.

Olivos- Hammam Liquid Soap 450 ml

L970

Olivos është krenar që ju ofron sapun të lëngshëm me vaj ulliri të pastër dhe të freskët. Faleminderit të pasurve
përzierje, ndihmon në riparimin e lëkurës dhe me karakteristikën e saj natyrore hidratuese, ajo ka një qëndrim të gjatë turk erë hamami. Ky sapun ju lë të nuhatni sikur sapo jeni kthyer nga kohërat e lashta të turqishtes Karakteristikat relaksuese të vajit të ullirit shfaqen si një mundësi e shkëlqyeshme për të pastruar lëkurën butësisht pa e irrituar nga përdorimi i parë. Pronë jashtëzakonisht ushqyese e hamamit të vajit të ullirit do
siguroni hidratues dhe jep butësi të mahnitshme në lëkurë. Përbërja e saj e jashtëzakonshme jep.Karakteristikat hidratuese, të forta dhe zbutëse, të përforcuara me 100% vaj ulliri ekstra të virgjër. ajo eleminon shfaqjet e të metave në dorë. Nga përdorimi juaj i parë, do të vini re lëkurën tuaj duke u ndjerë më e butë. I përshtatshëm për rutinën e përditshme të kujdesit për lëkurën. Shtoni sapun të lëngshëm të vajit të ullirit të Olivos, sapun të lëngshëm rutinë e përditshme e bukurisë për lëkurë në pamje të shëndetshme dhe gjithmonë të ndezur.

Olivos- Honey Liquid Soap 450 ml

L970

Olivos është krenar t’ju ofrojë sapun të lëngshëm të qumështit të dhisë, të modës, të pastër dhe të freskët. Falë proteinave që qumështi i dhisë përmban, ndihmon në riparimin e lëkurës dhe me karakteristikën e tij natyrore hidratuese, ajo ka erë të qëndrueshme të qumështit natyral. Sapuni i lëngshëm i qumështit të dhisë, i kombinuar me vaj ulliri ekstra të virgjër ndihmon për të hidratuar lëkurën tuaj çdo herë me qetësi të gjatë të lëkurës. Qumështi i dhive është zgjedhje natyrale, superiore dhe e shëndetshme për ju dhe lëkurën tuaj. Qumështi i dhisë konsiderohet si qumështi më i afërt me qumështin e gjirit të njeriut i cili është plot me lëndë ushqyese që rinovojnë qelizat e lëkurës. Shumë vitamina si A, C, D, E dhe disa B, së bashku me përbërësit e butë, qumështi i dhive Olivos hidraton dhe lejon ushqyesit të hyjnë në lëkurë për të zvogëluar irritimin e lëkurës. Përbërja e saj e jashtëzakonshme jep veti hidratuese, të fortë dhe zbutëse, të përforcuar me 100% vaj ulliri shtesë të virgjër. Sapuni i lëngshëm i qumështit Olivos Goat vonon shenjat e plakjes së lëkurës përsëri për shkak të përmbajtjes së tij të lartë të acideve alfa-hidroksil siç është acidi laktik. Acidi laktik ndihmon për të hequr qelizat e vdekura të lëkurës nga lëkura juaj dhe jep pamje më të butë dhe më të freskët. Shtoni sapunin e qumështit të dhive Olivos në rutinën tuaj të përditshme të bukurisë për lëkurë të shëndetshme dhe gjithmonë të ndezur. Ajo eliminon shfaqjet e të metave në dorë. Nga përdorimi juaj i parë, do të vini re që lëkura juaj të ndjehet më e butë. I përshtatshëm për heqjen e make-up-it, pastrimin e fytyrës dhe rutinën e përditshme të kujdesit për lëkurën.

Olivos- Liquid Soap 500 ml

L910

Zbuloni sapun të lëngshëm me vaj ulliri ekstra të virgjër me cilësi të shkëlqyera të paraqitur në shishe elegante. Sapuni i lëngshëm me vaj ulliri natyral ndihmon për të hidratuar lëkurën tuaj çdo herë me qetësi të gjatë të lëkurës. Shtojeni këtë spastrim premium thelbësor në listën tuaj ‘duhet të keni’ për kujdesin tuaj të lëkurës premium. Sapuni i lëngshëm Olivos do t’i lërë duart tuaja të ndjehen të butë dhe të butë që nga përdorimi i parë. E shkëlqyeshme për të gjitha llojet e lëkurës, kjo sapun i lëngshëm ofron një veprim ushqyes, të butë dhe qetësues në lëkurë menjëherë. Ajo eliminon shfaqjet e të metave në dorë. Mbartës i përsosur i make up-it në një mënyrë sa më natyrale që ushqen lëkurën, siguron një detoks efektiv të lëkurës dhe vepron si magjistar i bukurisë kundër plakjes. Ajo siguron një kujdes të përsosur për lëkurën dhe duart tuaja në çdo kohë.

Olivos- Mandarin Liquid Soap 450 ml

L970

Olivos është krenar që ju ofron sapun të lëngshëm të vajit të ullirit të pastër dhe të freskët të vajit të ullirit. Një formulim i butë i mandarinën dhe vajin e ullirit për të pastruar duart pa i tharë ato. Formula e përmirësuar ndihmon lini trupin dhe duart të ndjehen të kushtëzuar dhe të butë. Kombinimi i tij unik i vajit të ullirit me mandarina shndërrohet në një lesh të pasur dhe aroma e saj ngritëse mbush banjën, duke ju zhytur në delikate
parfum. Sapuni i lëngshëm me vaj ulliri mandarinë riparon qelizat në mënyrë të vendosur, përmirëson elasticitetin, shëron problemet e lëkurës të tilla si të meta. Ndjeni gëzimin e pëlqimit të aromës së freskët të mandarinës në çdo kohë. Sapuni i lëngshëm Olivos do të largohet duart tuaja duke u ndier mëndafshi. E shkëlqyeshme për të gjitha llojet e lëkurës, kjo sapun i lëngshëm ofron një ushqyes, të butë dhe veprim qetësues në lëkurë menjëherë. Zhduk shfaqjet e rrudhave në dorë. nga përdorimin tuaj të parë, do të vini re që lëkura juaj të ndjehet më e butë. Ajo siguron një kujdes të përsosur për lëkurën tuaj dhe duar në çdo kohë.

Olivos- Mare Milk 150 Gr

L600

Olivos është krenar që ju ofron një sapun të qumështit Mare Milk të pastër dhe të shëndetshëm në një qese të veçantë. Ju gjithmonë mund të bartni sapunin tuaj të qumështit Mare në çdo vend me vete në qeskën e tij origjinale natyrore. Sapuni i qumështit Olivos Mare është jashtëzakonisht i pasur me vitamina, minerale dhe përfiton lëkurën e thatë dhe të ndjeshme. Sapuni i qumështit Mare është shumë ushqyes dhe përmban materiale të bollshme me cilësi të lartë dhe hekur. Ruajtja e ekuilibrave natyral të lagështisë së lëkurave, lehtësimi i inflamacionit dhe acarimit, sapuni i qumështit Olivos Mare riparon çështje të dëmtuara dhe qelizat në mënyrë të vendosur. Qumështi Mare u etiketua si një mrekulli e ilaçit në kulturën e Lindjes së Largët, ai shëron problemet e lëkurës si puçrrat, psoriasis, lëkurën e thatë dhe çrregullimet e tjera të lëkurës. Luftoni shenjat e plakjes dhe trajtojeni veten në lëkurën më të mirë me sapunin e qumështit Olivos Pele. Ajo lë lëkurën tuaj të ndjehet e butë, e qetë dhe e lagur. Përbërja e saj e jashtëzakonshme jep veti hidratuese, të fortë dhe zbutëse, të përforcuar me 100% vaj ulliri shtesë të virgjër. Sapuni i qumështit Olivos Pele ka një ndikim pozitiv në një lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. Sapuni i qumështit Olivos Pele i formuluar me 100% vaj ulliri ekstra të virgjër ndihmon në pastrimin e lëkurës plotësisht, ndërsa ofron mbrojtje të vazhdueshme ndaj lagështirës. Mund të përdoret në trup, fytyrë dhe flokë. Shtoni sapunin e qumështit Olivos Mare në rutinën tuaj të përditshme të bukurisë për lëkurë të shëndetshme dhe gjithmonë të ndezur.