Showing all 3 results

Sale!

Avene- Body Gentle Shower Gel

L2050 L1640

Avène Body Gentle Shower Gel 500ml me shkume delikate dhe arome zbutese pastron mire lekurat sensitive. Rekomandohet per fytytre dhe trup. Ky xhel lares permban kompleks hidratrues vajor te perbere nga 3 vajra vegjetale dhe uje termale Avene. Pa permbajtje sapuni. Eshte krijuar per te minimizuar riskun e reksioneve alergjike. Jo komedogjen. Aplikohet ne lekure te lagesht dhe me pas shpelahet. Higjena e perditshme e rekomanduar per lekurat sensitive.

Sale!

Avene- Gentle Shower Gel

L1820 L1456

I pasuruar me agjente hidratues, ky xhel me shkume te bollshme pastron lekuren duke e lene te bute dhe me arome delikate. Permban uje termal avene. Qetesues dhe kunder irritimeve. I testuar ne kontroll dermatologjik dhe oftalmologjik. Pa paraben, pa ngjyrues. Aplikohet ne lekure te lagesht duke e masazhuar dhe me pas shpelahet. Rekomandohet per fytyre dhe trup, perdoret edhe ne vaske.