Showing 1–16 of 25 results

Sale!

Avene- Poudre Mosaique

L3450 L2760

Poudre mosaique luminere, puder me nuanca korrigjuese( jeshile, mavi, e bardhe dhe bezh) me grimca vezulluese fine, inifikon ngjyren dhe fikson makijazhin.

Bionike- Defence Colour Luminizer

L2180

Formulim kremoz, i bute i cili mbulon rrathët e zinj poshtë syve dhe minimizon imperfeksionet  e lëkurës. Aplikatori ne forme lapsi e bene me te lehte aplikimin e tij.

I disponueshëm në 3 ngjyra:  101 porcelane ,102 Creme ,103 Caramel.

Rilastil- Maquillage Fard Satin Blush

L2280

Puder me teksture te lehte, te mendafshte, lehtesisht e aplikueshme e cila I jep ngjyre dhe ndricim mollezave duke nxjerre ne pah ato dhe duke theksuar tiparet e fytyres.

E pershtatshme per lekura te ndjeshme.

Sasia 4 gr

Rilastil- Maquillage Liftrepair Fondatinta Spf 15

L2330L3650

Fondatinte me efekt antirudhe, terheqes, zbutes.

Me nje teksture te lehte, te mendafshte siguron nje mbulim te mesem duke fshehur shenjat e moshes dhe te lodhjes.

Fsheh dhe parandalon njollat kafe dhe foto-plakjen (spf 15).

Sasia 30 ml