Showing 1–16 of 28 results

Correctionist Crema Rica +Crema Contorno Occhi Antirughe rigenerante

L6300

Krem fytyre me teksture te pasur , te bute dhe lehtesisht te absorbueshme.Formula e saj permabn kompleks rigjenerues nje miks principesh aktive antiplakje, redukton rrudhat permireson elasticitetin tonin dhe I jep shkelqim lekures. Vaji I Macadamias dhe i arganit i japin hidratim lekures, ndersa prezenca e nje perzierjeje dyllrash bimore i jep produktit veti zbutese dhe ushqyese. Trajtim vecanerisht i pershtatshem per lekurat e thata dhe te ndjeshme. Perdorimi : Aplikoje ne mengjes dhe darke mbi lekure te pastruar dhe te thate. Pa paraben, Jo komedogjen dhe klinikisht dhe dermatologjikisht i testuar. Te perdoret brenda 8 muajsh nga dita e hapjes.

Sale!

Korff sun secret 50+ with DNA safe complex fluid sun cream protective and anti age

L3220 L1610

Emulsion me një teksturë të lehtë, e përshtashme për të mbrojtur lëkurën e fytyrës ndaj ekspozimit në diell. Formula inovative, me DNA-Safe Complex mbron fytyrën nga rrezatimi diellor, ndalon foto-plakjen, parandalon rrudhat dhe hidraton lëkurën. E përshtatshme për lëkurat e çelëta dhe të ndjeshme. E indikuar për parandalimin e njollave. Rezistent ndaj ujit Vetëm filtra fizik Pa konservues Jo komedogjenik I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht I testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur.

Sale!

Korff sun secret 50+ with DNA safe complex fluid sun cream protective and anti age Matt

L3780 L1890

Korff Sun Secret Sensorial-Matt Fluid krem dielli, mbrojtës dhe anti-age me SPF 50+ (mbrojtje shumë e lartë) është një emulsion me teksturë të lehtë dhe prekje pudre, e indikuar për të mbrojtur të gjithë tipet e lëkurave sidomos për ato që duan të evitojnë një fytyrë që shkëlqen. Formula inovative, me DNA-Safe Complex dhe përbërësve aktivë matifikues mbron fytyrën nga rrezatimi diellor, ndalon foto-plakjen, parandalon rrudhat dhe hidraton lëkurën. E përshtatshme për lëkura normale mikse dhe të yndyrshme. – Rezistent  ndaj ujit – Vetëm filtra fizik – Pa konservues – Jo komedogjenik – I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht – I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Korff- All In One Milk/Oil Cleanser

L2660

Vaj qumështi me veprim të trefishtë: detergjent, pastrues dhe tonik.

I pasuruar me ekstrakt Ganoderma lucidum, Gjalpë kakao dhe vaj liri, ndihmon në zbutjen dhe ushqimin e lëkurës në thellësi.

Formule delikate, e pershtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

Sasia: 200 ml