Showing 1–16 of 25 results

Dermastir A Luxury Eye Contour Cream

L8120


Eshtë zgjidhje për të fshehur moshën tuaj dhe për të mbushur rrudhat e lehta të syve. Alta Care Laboratoires mbron cilësinë dhe efikasitetin e kësaj formule luksoze nga oksidimi duke prodhuar një paketim inovativ pa ajër. Dermastir Eye Contour rigjeneron zonën e konturit të syrit dhe të buzëve duke minimizuar rudhat e mimikës. Rezultatet e dukshme pas aplikimit të parë.

 

Dermastir A Tsunami Deep Cleanser

L6860


Eshtë një pastrues i thellë por me veprim të butë që mund të përdoret në të gjitha llojet e lëkurës. Veprimi i pastrimit të thellë është i automatizuar dhe formohen flluska të oksigjenit për të dezinfektuar sipërfaqen e lëkurës. Dermastir Tsunami është gjithashtu një nga trajtimet më të shpeshta të lëkurës në raste të tilla si dermatit, rosacea, psoriasis, ekzemë, skuqje, komedone etj. Dermastir Tsunami është kaq efektiv saqë mund të përdoret edhe në rastet e akneve të lehta deri të moderuara.

 

Dermastir A Twisters serum Concentrate

L12460


Anti rrudhë, përmban Co Q10 për lëkurë të butë e të ndritshme. Dermastir Twisters – Co Q10 Furnizon qelizat me oksigjen. Dhe kujdeset që lëkura juaj të ketë një pamje mahnitëse!
✔ Monodose
✔ Anti-rrudha

Dermastir- Masks Caviar Peel Off Thermogenic

L1040

Perberesit: Haviar, align.

Perdorimi: Perziheni 30ml pluhur me 90 ml uje te vaket deri ne formimin e nje paste.

Aplikojeni ne fytyre qafe  dhe dekolte. Lereni te veproje per te pakten 15 minuta. Largoni me pas masken nga fytyra. Mbetjet mund ti largoni me nje tonik.

Sasia: 30gr

Dermastir- Masks Peel Off Cryo-Alghae

L1036

Maske energjizuese me efekt ftohes dhe prani te algave

Perberesit: Spirulina, align

Perdorimi: Perziheni 30ml pluhur me 90 ml uje te vaket deri ne formimin e nje paste. Aplikojeni n fytyre qafe  dhe dekolte.

Lereni te veproje per te pakten 15 minuta. Largoni me pas masken nga fytyra. Mbetjet mund ti largoni me nje tonik.

Sasia: 30gr

Dermastir- Masks Peel Off Vitamin C

L1036

Perberesit: Vitamine C, algin

Perdorimi:

Perziheni 30ml pluhur me 90 ml uje te vaket deri ne formimin e nje paste.

Aplikojeni n fytyre qafe  dhe dekolte. Lereni te veproje per te pakten 15 minuta.

Largoni me pas masken nga fytyra. Mbetjet mund ti largoni me nje tonik.

Sasia: 30gr

Dermastir- Masks Peel Off Whitening

L1036

Perberesit: Vitamine C ekstrakt Vitis vinifera, saxifraga sarmentosa, morus bombycis

Perdorimi: Perziheni 30ml pluhur me 90 ml uje te vaket deri ne formimin e nje paste. Aplikojeni n fytyre qafe  dhe dekolte. Lereni te veproje per te pakten 15 minuta. Largoni me pas masken nga fytyra. Mbetjet mund ti largoni me nje tonik.

Sasia: 30gr

Dermastir- Twister Conezyme Q10

L9520

Serum antimoshe ne forme kapsule njeperdorimeshe me koenzime Q10 per fytyren .

Veprim antioksidant dhe energjizues I lekures..

Perberesit: Koenzime Q10

Permban 50 Twisters