Showing all 9 results

Sale!

Avene- Poudre Mosaique

L3450 L2760

Poudre mosaique luminere, puder me nuanca korrigjuese( jeshile, mavi, e bardhe dhe bezh) me grimca vezulluese fine, inifikon ngjyren dhe fikson makijazhin.