Showing all 3 results

Anti-Strech Mark

L4550

Ndihmon në eleminimin e strijave duke rivendosur tonin dhe elasticitetin e lëkurës
DUO GUAM trajtimi kundër strijave në saj të formulës së tij novatore që sheh kombinimin sinergjik të Algave Guam. Shfaq rezultate të dukshme gjatë ndërhyrjeve estetike të gjirit, dietave për dobësim dhe periudhës së shtatëzanisë

Aplikohet cdo mëngjes dhe darkë

Crema Anti-Eta

L4810


Eshtë një trajtim që jep tkurrje dhe ton në lëkurën e relaksuar e cila duket më e re dhe e freskët. Ky krem i pasuruar me alga specifike GUAM, Oligoelement dhe një antioksidant i gjeneratës së fundit parandalon dhe lufton plakjen e shkaktuar nga radikalet e lira. Ka veti të larta antioksidante, bën të mundur hidratimin e lëkurës. Guam sjell kënaqësi në cdo trajtim bukurie!

Crema Anticellullite

L3900


Ekstrakte të Algave GUAM, Ippocastano, esenza e vajit të limonit dhe vitamina E
Masazhoni trupin me kremin anticelulit GUAM, ofron një përthithje të menjëhershme dhe të lehtë. Përmbajtja e përbërësve natyral e bën kremin të jetë efektiv dhe i shpejt në trajtimin e celulitit.