Showing 1–16 of 58 results

Phyris- A’Peel

L3539

 

Pastrues me efektivitet të lartë, i pasur me pjesëza të imëta porcelani.
Pastron tërësisht lëkurën nga teprimet e papastërtive të forta.
Përgatit në mënyrë perfekte lëkurën për aplikimin e produkteve pasuese të përkujdesjes.

Phyris- Essentials Select

L5171

 

ESSENTIALS – ampula me përbërës aktiv të cilat janë thelbësore për një kujdes të lartë dhe plotësojnë çdo ritual bukurie. Ato ofrojnë fleksibilitet të lartë dhe ju mund të ndjeni dhe shikoni rezultate të menjëhershme.

DEEP MOISTURE: Hidraton, Zbut lëkurën

BEAUTY BOOST:Rezultat në një pamje lëkure të shkëlqyer rrëzëllitëse.Forcon lëkurën.

AGELESS: Mbushës, Zbut linjat e mimikës.

STRESSLESS: Rigjeneron. Rrit qëndrueshmërinë e lëkurës. Relakson linjat e mimikës.

MATT AND FINE: I jep lëkurës shkëlqim të praruar. Zbukuron

CALM AND EVEN: Qetëson, Relakson linjat e mimikës.

Phyris- Eye Make Up Remover

L2090

 

Xhel i lehte  pastrues dhe freskues ,Parandalues i dehidratimit të lëkurës si rezultat i përbërësve aktiv.
Shumë i përshtatshëm edhe si pastrues make-up-i në zonën e buzëve.

I përshtatshëm për të gjitha tipet dhe gjendjet e lëkurës.

 

Phyris- Eye Zone Age Control Concealer

L3591

Për shkëlqimin e syve dhe pamje të përsosur
Pigmentet e holla përshtaten me çdo ton lëkure dhe fshehin menjëherë të gjitha shenjat e stresit dhe lodhjes
Kompleksi me përbërësit aktiv kundër moshës është mbrojtës dhe ripërtëritës
Qetëson lëkurën, redukton skuqjen dhe rrit funksionin vetëmbrojtës të lëkurës

Phyris- Eye Zone Golden Balm

L4947

Pjesëzat e vogla të arit i japin një shkëlqim rrezatues zonës së syve
Redukton linjat e mimikës. Hidraton dhe siguron hidratim për një kohë të gjatë
Redukton shenjat e stresit dhe lodhjes. Nuk përmban konservues, ngjyrues sintetik, PEG emulsifikues dhe parfum

Phyris- Eye Zone Golden Cream&Mask

L4947

Pjesëzat e vogla të arit i japin një shkëlqim rrezatues zonës së syve
Redukton linjat e mimikës dhe fuqizon strukturën e ndjeshme të lëkurës në zonën e syve
Hidraton dhe siguron hidratim për një kohë të gjatë
Redukton shenjat e stresit dhe lodhjes
Nuk përmban konservues, ngjyrues sintetik, PEG emulsifikues dhe parfum

Phyris- Eye Zone Golden Gel

L4948

Pjesëzat e vogla të arit i japin një shkëlqim rrezatues zonës së syve
Hidraton, rrit elasticitetin, zbut linjat fine të shkaktuara nga tharja e lëkurës
Rrit mikroqarkullimin, ka efekt ekuilibrues dhe qetësues
Gjithashtu shumë i përshtatshëm për mbajtësit e lenteve të kontaktit, duke qenë se nuk ka përbërje vajore

Phyris- Hydro Active Hyaluron Sensation Eye

L4835

Krem i butë për zonën e syve që siguron hidratim maksimal.
Zbut menjëherë dhe për një kohë të gjatë rrudhat e imëta të shkaktuara nga tharja e lëkurës.
Parandalon për një kohë të gjatë dehidratimin e lëkurës.