Showing all 5 results

Sale!

Avene- Gentle Body Scrub

L2800 L2240

Ky scrab me arome relaksuese eksfolion me delikatese lekurat sensibile, duke ju kthyer butesine dhe shkelqim. Permban kompleks hidratrues vajor te perbere nga 3 vajra vegjetale dhe uje termale Avene. Aplikohet 1-2 here ne jave duke e masazhuar me delikatese mbi lekure te lagur. Shpelahet me uje te bollshem.

Rilastil- Strech Marks Ampoules

L5043

Ampulat jan një trajtim intensiv me një veprim “shok”, i përshtatshëm veçanërisht për të ndihmuar në uljen dhe parandalimin e strijave.

Aplikohen lehtë dhe absorbohen me shpejtësi.

Ato mund të përdoren në shtatzëni dhe gjatë ushqyerjes me gji.

Rilastil- Strech Marks Cream

L1525L5500

Trajtim specifik kundër strijave të lëkurës me një teksture kremoze dhe të pasur që e bën të përshtashëm për një masazh të zgjatur.

Pakëson strijat që ndodhen në zonën e barkut, belit, vitheve, kofshëve dhe krahëve.

Parandalon krijimin e strijave të reja.

Ushqen lëkurën në thellësi.

Permban: Aminoacide esenciale, vitamin-copmlex dhe Rice Bran Oil.

Rilastil- Strech Marks Cream Sensitive And Reactive Skin

L5500

Trajtim specifik kundër strijave të lëkurës me një teksture kremoze dhe të pasur që e bën të përshtashëm për një masazh të zgjatur.

Pakëson strijat që ndodhen në zonën e barkut, belit, vitheve, kofshëve dhe krahëve.

Parandalon krijimin e strijave të reja. Ushqen lëkurën në thellësi.

Permban: Aminoacide esenciale, vitamin-copmlex dhe Rice Bran Oil.