Showing all 3 results

Germinal Essential Hidraplus

L5770

Germinal Essential Hidraplus është një trajtim me përqendrim të lartë të acidit Hialuronik dhe aktivizuesin aquaporin AQP3 që ofron një hidratim të thellë. Mbrojtja nga dielli SPF 30 siguron mbrojtjen kundër rrezeve të dëmshme të diellit, duke parandaluar shfaqjen e njollave dhe rrudhave. Ky krem me teksturë të pasur ndihmon në reduktimin e madhesisë së poreve dhe mbron kundër ndotjes. I pasur me vaj Marula dhe ekstrakt të algave. I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurave I testuar dermatologjikisht Pa paraben dhe ngjyrues.

 

Germinal Immediate Action Flash Effect

L4170

Ampulat Germinal Immediate Action Flash Effect do lënë lëkurën tuaj plot ushqim për të paktën 8 orë. Falë efektit të tyre lifting, rivitalizojnë indet që luftojnë shenjat e lodhjes në fytyrën tuaj. Rrisni bukurinë tuaj të vërtetë me një gjest të vetëm. Proteinat e misrit: efekt ushqyes Ekstrakt i majasë: bioaktivizues i metabolizmit qelizor Hamamelis: i pasur me tanine dhe vajra esenciale Ektrakt ginsengu: sinteza e kolagjenit dhe elastines Efekt i zgjatur për më shumë se 8 orë. I testuar dermatologjikisht Udhëzime mbi përdorimin Aplikojeni ampulën në lëkurë të pastër dhe të thatë. Pasi të përthithet vazhdoni me kremin tuaj.

Germinal-Cellular Oxygenating Intensive Germinal Night Cream

L4200

Cellular Oxygenating Intensive Germinal Night Cream ngadalëson plakjen e lëkurës duke përfituar nga orët e gjumit. Rregullon dukshëm gjendjen e lëkurës dhe ju ndihmon të keni një lëkurë më të butë, më homogjene me një gjest të vetëm. Oil free E testuar dermatologjikisht Pa paraben, pa parfum.