Showing all 8 results

Olivos- Ottoman Bath Series Cinque 2X100 Gr

L860

Sapun Olivos Ottoman Bath Cinque është bërë me marrje sekrete dhe historike të kohës antike osmane me aromë klasike, të hollë turke Hammam Bath. Që nga epoka otomane, procesi i spastrimit ritualist është më shumë se pastrim; është një shans për të njomur në luksin e atmosferës autentike. Olivos Ottoman Bath Cinque është e licencuar dhe unike në tregun e sapunit me modele origjinale që i përkasin Perandorisë Osmane. Thelbi i Hamamit turk ju bën të harroni botën jashtë, duke lënë trupin, mendjen dhe shpirtin tuaj të shijojnë freskimin e banjove klasike turke. Sapuni Olivos Ottoman Bath Cinque qetëson lëkurën, e përdorur në trajtimin e celulitit. Efikas në ekzemë, kruajtje dhe trajtime të infeksionit të kërpudhave. Jep vëllim dhe shkëlqim flokëve. Gjethet e ullirit brenda serisë osmane pastrojnë plotësisht lëkurën me efekt të veçantë dhe natyral qërimi.Seria Olivos Ottoman Bath sapun Cinque është bërë me 100% vaj ulliri ekstra të virgjër për t’ju ofruar përvojë unike të banjës, ndërsa ju indukon me erën e veçantë gjatë dhe pas banjës. Brenda kutisë krijuese, ka 2 sapunë me vaj ulliri të mbështjellë me letër të mrekullueshme të shtypur me modele të epokës Osmane. Olivos Ottoman Bath Cinque është efikas në ekzemën, kruajtjen dhe trajtimin e infeksionit të kërpudhave. Trajtojeni veten me sapunin Olivos Ottoman Cinque Bath duke sjellë në shtëpinë tuaj Hamamin tradicional turk. Pasi të keni përdorur sapunë natyralë brenda kutisë Osmane, mund të dekoroni dhomën tuaj me këtë kuti elegante. Kreu i kutisë është frymëzuar nga turqishtja Fez një kapelë kulturore dhe tradicionale e asaj kohe (e përdorur në kohën antike). Ky sapun e bën lëkurën tuaj më të bardhë dhe më të butë se kurrë. Mund të përdoret në trup, fytyrë dhe flokë. Sapunët e Olivos Bath Bath sjellin përvojën klasike të njohur në mbarë botën Turke Hammam / SPA në banjot tuaja.

Olivos- Ottoman Bath Series Cloves 2X100 Gr

L860

Karafili i Oxhanëve Olivos është bërë me dëftesë sekrete dhe historike të kohës osmane me erë klasike, të hollë turke Hammam Bath. Që nga epoka otomane, procesi i spastrimit ritualist është më shumë se pastrim; është një shans për të njomur në luksin e atmosferës autentike. Karafili Osman i Vaskës është i licencuar dhe unik në tregun e sapunëve me modele origjinale që i përkasin Perandorisë Osmane. Zbut lëkurën. Përdoret në trajtimin e celulitit. Efikas në ekzemë, kruajtje dhe trajtime të infeksionit të kërpudhave. Jep vëllim dhe shkëlqejë flokëve tuaj. Thelbi i Hamamit turk ju bën të harroni botën jashtë, duke lënë trupin, mendjen dhe shpirtin tuaj të shijojë freskimin e banjove klasike turke. Gjethet e ullirit brenda sapunit të karafilit të Olivos të Banjës pastrojnë lëkurën tërësisht me efekt lëkure të veçantë dhe natyral. Brenda paketës ka 2 sapunë me vaj ulliri të mbështjellë me letër të mrekullueshme të shtypur me modele të Periudhës Osmane. Karafili Osman i Vaskës kombinon modelin kulturor unik me lukset moderne të kohës. Përjetoni banjën turke në maksimum me sapun të veçantë të mbushur nga modelet origjinale dhe të licencuara osmane. Pasi të keni përdorur sapunë natyralë brenda kutisë Osmane, mund të dekoroni dhomën tuaj me këtë kuti elegante. Kreu i kutisë është frymëzuar nga turqishtja Fez një kapelë kulturore dhe tradicionale e asaj kohe (e përdorur në kohën antike). Ky sapun e bën lëkurën tuaj më të bardhë dhe më të butë se kurrë. Mund të përdoret në trup, fytyrë dhe flokë.

Olivos- SPA Series Honeycomb Minerals 250 Gr

L740

Seritë Olivos SPA janë formuluar duke përdorur 100% vaj ulliri ekstra të virgjër dhe mineralet unike për t’ju dhënë përvojën më të mirë SPA në shtëpi. E pasuruar me mjaltë dhe vaj ulliri me cilësi të lartë turke, sapun mineral Olivos SPA Honeycomb përmban lëkurë të vërtetë hidratuese dhe qetësuese. Me aktivitetet e tija antibakteriale, antifungale dhe antioksiduese, mineralet e huallit shërojnë plagët. Ajo butësisht por në mënyrë efektive pastron dhe ushqen lëkurën tuaj ndërsa ndihmon për të rikthyer gjendjen natyrale dhe shumë të bukur të lëkurës duke e lënë lëkurën të freskohet. Mjalti është elementi kryesor i sapunit Minerals Olivos SPA. Njëherë mjalti ishte pronë e familjes mbretërore vetëm. Për shembull, Kleopatra lahet në mjaltë. Një Mbretëreshë Angleze e përdori atë në flokët e saj për ta mbajtur atë të shëndetshëm dhe me shkëlqim. Kështu që me sapunin e Olivos SPA Honeycomb Minerals, do ta ndjeni lëkurën tuaj super të butë dhe me shkëlqim. Sapuni i Mineraleve Olivos SPA Honeycomb i jep pamje rinore dhe jetësore lëkurës duke pastruar poret e lëkurës. Ky sapun ka një aromë të këndshme delikate që magjeps shqisat, do të pastrojë poret e lëkurës pa irrituar lëkurën, në mënyrë që lëkura të mund të marrë frymë përsëri lirshëm. Mund të përdoret në trup, fytyrë dhe flokë.

Olivos- SPA Series Moisturising Aloe Vera 250 Gr

L740

Për nder të rinisë së gjatë, sapuni Olivos SPA Aloe Vera është i gatshëm të luftojë plakjen. Seritë Olivos SPA janë formuluar duke përdorur 100% vaj ulliri ekstra të virgjër dhe mineralet unike për t’ju dhënë përvojën më të mirë SPA në shtëpi. E pasuruar me ekstrakte barishte të veçantë dhe vaj ulliri, sapun Olivos SPA Aloe Vera butësisht por në mënyrë efektive pastron lëkurën tuaj ndërsa ndihmon në rikthimin e gjendjes natyrale dhe shumë të bukur të lëkurës duke e lënë lëkurën të freskohet. Sapuni terapeutik Olivos SPA Aloe Vera i jep hidratim të pasur lëkurës. Sapuni Olivos SPA Aloe Vera shëron dhe trajton shumë probleme të lëkurës siç është psoriaza ul skuqjen, inflamacionin dhe dhimbjen. Ajo qetëson irritimet e lëkurës. Për shumë vite, Aloe Vera përdoret për trajtime mjekësore dhe qëllime bukurie. Aloe Vera ndihmon në rritjen e qarkullimit në enët e gjakut në lëkurë, si dhe vrasjen e baktereve dhe hidratimin e lëkurës. E krijuar me të gjithë përbërësit natyralë, Aloe Vera rrit përtëritjen e qelizave natyrore në mënyrë të përkryer. Sapuni Aloe Vera mund të përdoret për trajtimin e pasojës pasi vetitë e tij shëruese mund të trajtojnë shkurtime të vogla të shkaktuara nga rruajtja. Mund të përdoret në trup, fytyrë dhe flokë.

Olivos- SPA Series Nourishing Apricot 250 Gr

L740

Rigjallëroni dhe tonifikoni lëkurën, flokët dhe trupin tuaj me sapunin Olivos SPA Kajsi, të cilat janë formuluar duke përdorur 100% vaj ulliri ekstra të virgjër dhe mineralet unike për t’ju dhënë përvojën më të mirë SPA në shtëpi. E pasuruar me ekstrakte kajsi dhe vaj ulliri, sapun Olivos SPA Kajsi butë por në mënyrë efektive pastron lëkurën tuaj ndërsa ndihmon për të rikthyer gjendjen natyrale dhe shumë të bukur të lëkurës duke e lënë lëkurën të freskohet. Kajsia është e bollshme me minerale dhe ka shumë avantazhe shëndetësore, të pasura me shumë antioksidantë. Shijoni përvojën më luksoze SPA me sapunët Olivos në shtëpi dhe trajtojeni veten në çdo banjë që merrni. Sapuni Olivos SPA Kajsi pastron butësisht lëkurën tuaj dhe ju rrethon me aromën e saj me lëng. Shtë i pasur me kalium dhe vitaminë A & E për të lagur të gjitha llojet e lëkurës. Duke u kujdesur për lëkurën tuaj çdo herë, sapuni Olivos SPA Kajsi me 100% vaj ulliri ekstra të virgjër do të jetë varësia juaj më e re natyrore dhe mund të përdoret në trup, fytyrë dhe flokë.

Olivos- SPA Series Olive Leaf For Cellulite 250 Gr

L740

Për shekuj, gjethet e ullirit janë përdorur nga njerëzit mesdhetarë si një trajtim i fuqishëm mjekësor për shërimin. Sapuni me gjethe ulliri Olivos SPA është i shkëlqyeshëm për të luftuar infeksionet, problemet e lëkurës dhe bakteriet. Substancat “Polifhenol” dhe “Oleuropeaein” që gjenden në ullinj dhe gjethet e saj janë efektive në trajtimin e celulitit falë cilësive të tyre rinovuese dhe mbrojtëse të qelizave. Përveç që është një antioksidant i fortë, oleuropeina është një substancë anti-virale, anti-bakteriale dhe anti-kërpudhore (parandalon shfaqjen e kërpudhave në lëkurë dhe flokë). Gjethet e ullirit dhe aroma natyrale e banjës freskojnë lëkurën dhe përmirësojnë qarkullimin e gjakut. Sapuni i Olivos SPA Olive Leaf është formuluar duke përdorur 100% vaj ulliri ekstra të virgjër dhe gjethet e ullirit të vërtetë për t’ju dhënë përvojën më të mirë SPA në shtëpi. E pasuruar me gjethe ulliri natyral dhe vaj ulliri, sapun Olafos SPA Olivos Leaf butë por në mënyrë efektive pastron lëkurën tuaj ndërsa ndihmon për të rikthyer gjendjen natyrale dhe shumë të bukur të lëkurës duke e lënë lëkurën të freskuar. Gjethet e ullirit kryejnë funksionin e efektit të lëkurës natyrale në maksimum. Fleta e Ullirit mund të parandalojë lëkurën nga plakja e parakohshme dhe prishja e qelizave, duke përmirësuar pamjen e lëkurës. Gjethi i ullirit është një përbërës shumë i rëndësishëm për përdorim të përditshëm për të gjitha moshat. Olivos SPA Sapuni me gjethe ulliri mund të përdoret në trup, fytyrë dhe flokë.

Olivos- SPA Series Purifying Mud 250 Gr

L740

Sapunat e serisë së serisë Olivos SPA janë formuluar duke përdorur 100% vaj ulliri ekstra të virgjër dhe mineralet unike natyrore të baltës për t’ju dhënë përvojën më të mirë SPA në shtëpi. E pasuruar me ekstrakte baltë minerale dhe vaj ulliri, sapun Olivos SPA Mud butësisht por në mënyrë efektive pastron lëkurën tuaj ndërsa ndihmon në rikthimin e gjendjes natyrale dhe shumë të bukur të lëkurës duke e lënë lëkurën të freskuar. Balta ofron hidratim për lëkurën e thatë ndërsa ushqen lëkurën me minerale thelbësore të cilat ndihmojnë lëkurën të duket e shëndetshme dhe e ekuilibruar. Sapun Olivos SPA Mud ka përfitime të mëdha që lëkura juaj të hollohet, pastrohet thellë, stimulon dhe siguron minerale shumë të nevojshme. Për më tepër, baltë vepron si një pastrim dhe heq çdo grimcë të papastër, papastërti dhe toksina, duke pastruar fort qelizat e vdekura të lëkurës për të zbuluar lëkurën e shëndetshme. Gjithashtu, ju mund ta shijoni këtë sapun si maskë të fytyrës duke e lyer, aplikuar në fytyrën tuaj dhe duke lënë pesë minuta si maskë pastrimi. Shpëlajeni butë. Sapuni Olivos SPA Mud do të pastrojë butësisht poret tuaja, duke e lënë lëkurën tuaj të butë dhe me shkëlqim. Sapun Olivos SPA Mud pastron qelizat e vdekura dhe e bën lëkurën të duket e qetë. Për shkak të cilësisë së balancimit të lagështisë, rekomandohet për të gjitha llojet e lëkurës.

Olivos- SPA Series Seaweed Minerals 250 Gr

L740

Minerale të alga deti ofron një gamë të gjerë përfitimesh shëndetësore si nga brenda ashtu edhe nga brenda. Përqendrimi i vitaminave dhe mineraleve, Minerale të detit po shfaq gjithnjë e më shumë kujdes për lëkurën. Sapuni i Mineraleve Olivos SPA Seaweed është formuluar duke përdorur 100% vaj ulliri ekstra të virgjër dhe mineralet unike për t’ju dhënë përvojën më të mirë SPA në shtëpi. E pasuruar me ekstrakte speciale të detit detar dhe vaj ulliri, sapunet minerale të Olivos SPA të detit butë, por në mënyrë efektive pastrojnë lëkurën tuaj, ndërsa ndihmojnë për të rivendosur gjendjen natyrale dhe shumë të bukur të lëkurës, duke e lënë lëkurën të freskohet. Sapunat minerale të alga deti Olivos SPA rrit qarkullimin e gjakut rreth lëkurës. Për më tepër, mineralet e detit ndihmojnë në heqjen e qelizave të vdekura të lëkurës në sipërfaqen më të jashtme të lëkurës. Për luftimin e celulitëve, luftimin e problemeve të akneve dhe mineralet e detit të psoriasis shërbejnë një rol të madh. Shijoni përvojën më luksoze SPA me sapunin e detit Olivos SPA Minerals në shtëpi dhe trajtojeni veten në çdo banjë që merrni. Duke përdorur sapunin e Olivos SPA Minerals, ju do të ndjeni lëkurën, flokët dhe fytyrën tuaj të pastruar thellë, të butë dhe freskuar plotësisht. Kjo sapun unik është bërë me minerale natyrore të detit dhe 100% vaj ulliri ekstra të virgjër në mënyrë që të largojë papastërtitë dhe papastërtitë dhe rikthen ekuilibrin natyror të trupit, fytyrës dhe flokëve.