Showing 1–16 of 21 results

Fortifiant & Stimulant Shampoo

L2050

Shampo Quinine me kompleks vitamina B e Klorane ka veprim tonizues direkt në rrënjën e flokut dhe i jep forcë dhe energji.

Përbërësit :

Esenca lipidike nga lëvozhga e kininës (Cinchona succiruba Pav.) përmban alkaloide,kininë dhe kinidinë,që tonizojnë flokët

Kompleks Vitaminash B (B5 ;B6 DHE B8)

 

No-Rise Care With Papyrus Milk

L1700

Kremi i ditës me qumësht papirusi jep butësi dhe shtrirje flokëve kacurrel dhe të padisiplinuar .

Perdorimi : Perdorni nje sasi të konsiderueshme kremi para krehjes për ti dhënë flokut formë .

Pa shpëlarje.

 

Polysianes – After Sun Body and Hair Shaower Shampoo

L1400

Polysianes shampo per floke dhe trup pas dielli eshte nje produkt ideal per tu perdorur gjate pushimeve. Kjo shampo eshte e pershtatshme per lekuren dhe floket. I pasur me Tahiti Monoi, hidraton lekuren, ristrukturon flokun, duke lene nje parfum te lehte pas aplikimit. Tahiti Monoi eshte perberes natyral me nje permbajtje te larte te acideve yndyrore per nje hidratim me intensiv. Largon kripen nga floket dhe lekura. U jep shkelqim flokeve dhe lehteson krehjen. Shkumon dhe ne uje te kripur.

Polysianes Aceite Seco Al Monoi Spf 30

L2900

Polysianes Dry Oil with Monoï SPF 30 eshte nje mbrojtje e larte nga dielli per trupin dhe floket. Jo i yndyrshem, ky vaj i pasur me Monoi dhe Morinda ofrojne nje nxirje uniforme te lekures. Rezistent ndaj ujit, ajo gjithashtu ka veprim anti-moshe. Teksture e mendafshte, e thate ne prekje. Nuk ngjit Ideale per lekurat me te ndjeshme Specifik per trup dhe floke.

Polysianes Aceite Sublimador Al Monoi y Morinda

L2800

Polysianes Sublimating Oil with Monoï and Morinda eshte nje vaj hidratues me veti anti-moshe, jo i yndyrshem dhe me grimca te ylberta per nje lekure delikatisht vezulluese. Zbukuron lekuren e bronxte pas diellit. Sublimon pamjen e fytyres gjate makijazhit. Permbajtje natyrale ushqyese dhe ristrukturuese per lekuren dhe floket. Tundeni para perdorimit dhe aplikojeni me masazh te lehte ne fytyre, floke dhe trup.

Polysianes Crème de Monoi

L2900

Perkujdesje anti-moshe dhe hidratuese fale vetive te Monoi nga Tahiti dhe Morinda. Creme de Monoi eshte nje eliksir i jashtezakonshem bukurie qe sublimon, mbron filmin hidrolipidik te lekures dhe e ruan ate nga fotoplakja. Perkujdesje pas diellit ose gjate gjithe vitit, perkujdesje sublimuese e jashtezakonshme e lekures.
-Hidraton intensivisht lekuren
-Veprim anti-oksidues i fuqishem i vertetuar
-Ushqen dhe rigjeneron lekuren ne thellesi
-Multi-sensorial, ofron freski dhe kenaqesi per te gjitha shqisat
-Sublimon lekuren fale permbajtjes ne grimca shume-ngjyreshe
-Shton kohezgjatjen e nxirjes.

Polysianes Elixir de Monoi

L3000

Krijuar nga bashkimi i Monoi nga Tahiti (lule Tiare ne vaj kokosi) me 4vajra te tjere natyrale ( Jojoba, Carthamus, Onagri, Susami), kjo perkujdesje vajore multi-funksionale dhe sensoriale zbut, ushqen, parfumon, mbron lekuren nga fotoplakja dhe sublimon trupin & floket si dhe dhuron nje ndjesi lehtesie. -Hidratim -Ushqyerje -Anti-oksidues i fuqishem -Anti-moshe -Arome unike qe zgjat Perdorimi: Ne fytyre: Aplikojeni ne fytyre ose perzieni nje pike me kremin tuaj te dites Ne trup: Aplikojeni cdo dite vajin ne trup Ne floke: Aplikojeni ne gjate dhe ne maja.

Polysianes Fluide Belleza Con Color Spf 30

L2500

Krem me ngjyre me mbrojtje shume te larte nga dielli. Ajo kombinon filtrat e diellit qe mbrojne lekuren, me aromen fantastike te Tahiti Monoi per bukurine e lekures tuaj. Rezistent ndaj ujit Aplikojeni para ekspozimit ne diell ose cdo dite si krem dite.

Polysianes Gel Nacarado Al Monoi Spf 10

L2500

Polysianes Pearly Jelly with Monoï SPF 10 me teksture te fresket dhe te bute ofron nje mbrojtje te ulet per trupin. Mbron lehtesisht nga rrezet UV dhe, i pasur me Monoi dhe Morindaa, sublimon lekuren duke dhene nje veprim anti-moshe. Gershetim i mbrojtjes, kenaqesise dhe bukurise ne diell. Teksture e xhelifikuar Rezistent ndaj ujit.