Showing all 3 results

DNA Detox Vitamine Concetrate

L5300

Vitamina C eshte nje element magjik per lekuren dhe imunitetin. Ajo gjendet tek frutat dhe komsumimi i saj cdo dite ndihmone ne krijimin e nje lekure te mrekullueshme.
Eshte shume e rendesishme qe ajo te jete edhe pjese e kujdesit te lekures permes kremit , serumit dhe laresit.

Global Expertise

L5400


Onagrine Global Expertise Anti-Aging lotion me spf 15 dhe arome te kendshme te trandafilit unik violet do te zbuse dhe do te hidratoje lekuren ne thellesi. Fale permbajtjes se Acidit hialuronic rrudhat fine te lekures reduktohen duke ndihmuar edhe ne parandalimin e formimit te rrudhave te reja dhe njollave te erreta ne lekure.
Pasuruar ne omega 3&6 per lekuren e zones rreth syve, nxit rinovimin qelizor ,redukton rrudhat, stimulon kolagjenin , tonifikon dhe eleminon rathet e zinj!