Showing all 10 results

Trudi- Anti Zanzara Spray

L890

Trudi Anti Zanzara Spray është efikas kundër mushkonjave të zakonshme dhe tigër. Spraji është me bazë principesh aktive me origjinë bimore   që mbron në mënyrë efikase lëkurën nga insektet.

Ofron një mbrojtje të plotë për të gjithë familjen, si dhe për fëmijët mbi 3 vjeç.

Nuk është i yndyrshëm, përthithet menjëherë dhe ka një aromë delikate.

Përmban një substancë të hidhur kundër gëlltitjes.

Rekomandohet sprucimi i Trudi Anti Zanzara në një distancë 15 cm. Aplikojeni në lëkurë në mënyrë homogjene, në të gjithë pjesët e trupit të ekspozuara. Mbrojtja është e garantuar për 3 orë.

Mos e përdorni në plagë të hapura. Evitoni kontaktin me sytë; në rast kontakti shplajeni me ujë të bollshëm.

Mos e përdorni në fëmijë nën 3 vjeç.

Në fëmijët 3 deri 12 vjeç mos tejkaloni 3 aplikime në 24 orë.

 

Trudi- Bath Milk

L670L1130

E përshtatshme veçanërisht për lëkurën delikate të bebeve,  Trudi Baby Care bath milk përmban vetëm agjentë pastrues të derivuara nga palma e kokosit.

Përbërja neutrale shumë strikte është bërë për të mbajtur në minimum rriskun për irritim.

Mjalti i luleve të portokallit me veti zbutëse ndihmon beben të relaksohet gjatë banjës.

Trudi- Crema Idratante Lenitiva

L400

Kremi hidratant zbutës i Trudi-t është i domosdoshëm për mbrojtjen nga agjentët e jashtëm si era, dielli dhe ajri i ftohtë që mund të acarojnë fytyrën dhe duart e bebit. Prania në këtë formulë e propolisit , që ka veti zbutëse dhe ushquese, e bën perfekte në rastet kur lëkura e fëmijës është e skuqur ose e acaruar.

Përthithet shpejt, nuk përmban konservante të dëmshëm dhe parfum hipoalergjik.

Perberes: propolis, bisabolol, urea

Trudi- Roll-On After Bite

L890

Trudi Anti Zanzara roll on është një produkt me bazë ekstrakte bimore dhe acid acetik që, kur aplikohet në pjesën e pickuar, jep qetësim pas pickimit të mushkonjave, grerëzave dhe insekteve të tjera. Ajo mund gjithashtu të përdoret në rast të kontaktit me hithrat, kandil deti dhe agjentë të tjerë thumbues.

Ektrakti i Kamomilit, Aloes, Mullagës dhe Kalendulës kanë një efekt qetësues. Falë pranisë së Hialuronatit të natriumit, glicerinës dhe acidit acetik produkti dhuron qetësim dhe freski që zgjat.

I testuar dermatologjikisht.

Nuk yndyros dhe është i përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurave.

Pa alkool dhe pa paraben.

Nuk përmban amoniak.

Massazhojeni butësisht në zonën e irrituar. Nëse është e nevojshme përsëriteni veprimin pas 10-15 minutash.

Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me gojën dhe sytë.

Trudi-Acqua Di Colonia

L1000

Kolonje me permbajtje mjalti dhe lulesh

E pershtatshem per lekuren e ndjeshme te bebeve tuaja

Shishja ka nje sasi prej 100ml

Mban lekuren e femijes te bute dhe plot freski per shkak edhe te perbereseve me pak perqindje alkoli

Trudi-Gel Balsamico

L1200

Xhel balsamik me arome.

Permban ekstrakte natyrore dhe vajra esenciale.

I pershtatshem per nje masazh delikat.

Mban te lira rruget e frymemarrjes dhe lehteson gjumin gjate nates.

Mund te perdoret per femijet mbi 3 muajsh.

Trudi-Olio Nutriente

L720

Vaj me vlera ushqyese per lekuren e bebes tuaj

Nuk permban konservues dhe thithet mire nga poret e lekures

Per muajt e pare te ardhjes ne jete te bebes tuaj

Perdoret edhe per koken per ta pastruar ate. Me ane te nje shpute e ferkojme mire ne pjesen e kores se kokes dhe butesisht largohet korja e cila formohet per shkak te qendrimit shtrire te bebes.

Vajrat e markes Trudi jane teresisht vegjetal dhe nuk shkaktojne reaksion apo acarim te lekures ku perdoren

Sasia 150ml

Trudi-Panolini

L630L700

Pelena te markes Trudi shume te rehatshme per femijen tuaj me nje shtrese te dyfishte per thithje maksimale te lageshtise.

Jepini rehatine qe i duhet femijes tuaj.

Trudi-Shampoo Late

L720L1130

Shampo per femije, permban vetem detergjente delikate qe rrjedhin nga perpunimi i kokosit.

Nje shampo e embel, natyrale qe nuk irriton syte e femijeve dhe eshte delikate ne trajtimin e flokeve.

Perberja baze e shampos eshte poleni i luleve e pershtatshme per te gjitha llojet e flokeve.

Ky produkt eshte i pershtatshem per higjenen e perditshme te femijes tuaj nga vete delikatesa dhe embelsia e lendeve te para qe permban.

Per femije nga te porsalindurit e siper

Trudi-Wet Wipes

L270

Një produkt i domosdoshëm për tu mbajtur gjatë ndërrrimit të pelenave ose në çantën e udhëtimit. Letrat e lagura falë copës shumë të butë, kujdeset për lëkurën e bebes me shumë delikatesë duke lënë në lëkurë një shtresë të lehtë hidratuesi me nektarin e luleve. Ideale gjithashtu për duart dhe fytyrën e fëmijës.