Showing all 3 results

Multi Vitamin shampoo

L4940

Linja dermokozmetike per reniene e flokut me nanoteknologji perben programet e Cosmetic republic duke rritur efektet e trajtimit per floke te dobet & renie floku. Pa permbajtje parabeni& sulfati. Floke te plote, te forte dhe te shendetshme.
Permban vitamin A-B -E-F-H, amino acide, nanosphera keratine, guarana & ekstrakte achillea. Masazhoni butesisht lekuren e kokes derisa shampoja te cliroje vitaminat dhe nanospherat dhe te permiresoje depertimin e tyre perms rritjes se qarkullimit te gjakut. Per perdorim te perditshem.

 

Scalp repairing mask

L2210

“Linja dermokozmetike per reniene e flokut me nanoteknologji perben programet e Cosmetic republic duke rritur efektet e trajtimit per floke te dobet & renie floku. Pa permbajtje parabeni& sulfati. Floke te plote, te forte dhe te shendetshme.
Ka nje kombinim te proteinve natyrale, nanosferave te keratins, aminoacideve, seaweeds dhe ekstrakteve te gurit qe rigjallerojne lekuren e kokes dhe qelizat e folikulave te flokut ne thellesi, duke parandaluar renien intensive te flokut. Mbrin lekuren e kokes nga irritimet duke I dhene fortei dhe shkelqim flokut. Pergatit lekuren e kokes per programet kunder renies se flokut. Perdoret nje here ne jave.”

 

TCR Detox Wrap

L1300

Rivitalizon dhe ushqen floket ne vetem 15 minuta.
Detox Wrap eshte nje maske e dizenjuar per te rivitalizuar scalpin dhe floket e demtuar. Ne vetem 15 minuta permireson elasticitetine flokeve, duke sigururar shkelqim, volum dhe forcimin e tyre. Formula e wrap detox nuk permban perberes te ashper. Eshte e pasur me kolagjen, acid hialuronik dhe keratin. Permban vaj avocado, jojoba, are macadamia, bajame dhe ekstrakt mjalti te cilet ushqejne floket duke I lene te mendafshte, te hidratuar me nje efekt te zgajtu.
• Rivitalizon floket ne 15 minuta
• Promvon floke te forte dhe te rinovuar
• Floke me te ushqyer, te shendetshem, te mendafshte dhe te hidratuar
• Efekti I zgjatur
• Maske termike per nje trajtim me efektiv
• Pa paraben, pa sulfate