Correctionist Crema Rica +Crema Contorno Occhi Antirughe rigenerante

L6300

Krem fytyre me teksture te pasur , te bute dhe lehtesisht te absorbueshme.Formula e saj permabn kompleks rigjenerues nje miks principesh aktive antiplakje, redukton rrudhat permireson elasticitetin tonin dhe I jep shkelqim lekures. Vaji I Macadamias dhe i arganit i japin hidratim lekures, ndersa prezenca e nje perzierjeje dyllrash bimore i jep produktit veti zbutese dhe ushqyese. Trajtim vecanerisht i pershtatshem per lekurat e thata dhe te ndjeshme. Perdorimi : Aplikoje ne mengjes dhe darke mbi lekure te pastruar dhe te thate. Pa paraben, Jo komedogjen dhe klinikisht dhe dermatologjikisht i testuar. Te perdoret brenda 8 muajsh nga dita e hapjes.

Out of stock