Perfect Balance

L7700

Perfect Balance eshte nje linje trajtuese per te rivendosur balancen e lekures duke I dhene asaj komfort. Perfect Balance krem fytyre me Centella asiatica, Cemellia oil, Inca Oil, Lupinus Albus dhe ekstrakti I Schizandra Chinensis, ridensifikon dhe hidraton ne thellesi. Fale filtrave spf 15 mbron lekuren nga demtimet e foto-mplakje. lekura e fytyres eshte me eforte, me e rigjeneruar me me shume shkelqim dhe uniformitet.

1 in stock

PËRSHKRIMI

Perdorimi : 

Aplikojeni ne mengjes mbi lekure te pastruar dhe te thate. Per nje veprim me intensiv perdoret ne kombinim me Korff Perfect Balance Dry Oil. Sfungjeri kozmetik lehteson dhe e ben perdorimin e produktit me te kendshem fale masazhit te lehte. Klinikisht dhe dermatologjikisht i testuar. I testuar per 5 metale te renda: Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe merkur. Te perdoret brenda 8 muajsh nga momenti i hapjes.