Sale!

Exomega Crème Emolliente

L2720

Kreme emolient antiprurit, Qeteson menjehere lekurat e thatat me tendence atopike dhe kontrollon ndjenjen e irritimit ne lekure. Perdoret qe nga lindja. Aplikoje 1 here ne dite ne lekure paraprakisht te pastruar me nje produkt te linjes se higjenes exomega control. Fytyre dhe trup. Pa parfum.

2 in stock

Category: