Sale!

Avène Crème Nutritive Compensatrice Ricca

L3120

Trajtim ushqyes per lekura te ndjeshme shume te thata.

Out of stock

PËRSHKRIMI

I formuluar me baze principesh aktive bimore me strukture analoge te ciment ndercelular. Kompenson mungesesn e lipideve dhe favorizon ndertimin e barrierave mbrojtese idrolipidike epidermiale. Lekura eshte e mbrojtur nga demtimet e jashtme fale efektit antiradikal te pretokoferolit, prekursor i vitamines E. Kremi nutrative compensatrice zbut, pasuron, ushqen dhe hidraton lekuren e cila dite pas dite rigjen shkelqimin dhe butesine e duhur. I pasur ne uje termal avene.

APLIKIMI

Aplikohet ne mengjes dhe darke ne fytyre dhe qafe ne lekure te thate te pastruar paraprakisht me qumesht pastrues delikat dhe locionin addolcente. Vetem per perdorim te jashtem. Evito kontaktin me syte. I krijuar per te minimizuar riskun e reaksioneve alergjike