Showing 1–16 of 70 results

Dr Grandel- Epigran Serum

L5200

EPIGRAN Serum ,e vetmja esence multi-aktive dhe inteligjente, 100% natyrale e cila lemon dhe tonifikon, zbut dhe ushqen njekohesisht lekure tuaj. Ai redukton rrudhat e imeta, nxit rigjenerimin dhe permireson dukshem mikroqarkullimin dhe hidratimin.  EPIGRAN eshte njekohesisht i pershtatshem per te gjitha llojet e lekures, cka e ben njekohesisht te jete nje balancues te perkryer.

Dr-Grandel-Ampula Beauty Date

L2000

Ampula Beauty Date me efekt:

 • zbutës
 • rafinues
 • për një pamje të bukur e të gëzuar

Lendet aktive:

 • Peptide relaksuese të lëkurës
 • Matysoft
 • Ekstrakt lule margarite alpesh

Teksture e lehtë.

 

Dr-Grandel-Ampula SOS

L2000

Ampula SOS  me efekt:

 • lehtësues
 • rigjenerues
 • riparues

Lendet aktive:

 • Kompleks i rrënjëve të likuiricias, gështenjës së Indisë dhe kafeine
 • Glukan

Teksture e lehtë.